logologo_small

Golfový HCP turnaj právnických profesií 2021

štvrtok, 23.09.2021|Posledná aktualizácia 23.9.2021 16:37
Autor: Slovenská advokátska komora | ID článku: 588953

Vážená dáma, vážený pán,

týmto by sme Vás chceli informovaťo tom, že Slovenská advokátska komora organizuje druhý (2). ročník "Golfového HCP turnaja právnických profesií" opäť v Senici (Penati Golf Resort), a to 4.10.2021 (pondelok) so začiatkom o 9.00 hod.

Podľa svojho názvu je určený širšiemu okruhu golfistov a golfistiek – právnikom a právničkám, a teda zástupcom všetkých právnických profesií. Čiže nielen advokátom, ale aj notárom, exekútorom, sudcom, súdnym úradníkom, prokurátorom, vysokoškolským pedagógom učiacim na Právnických fakultách, podnikovým právnikom (vrátane štátnych a samosprávnych inštitúcií), koncipientom/čakateľom uvedených právnických profesií, skrátka všetkým, ktorí vyštudovali niektorú z právnických fakúlt, a to tak na Slovensku, ako aj v zahraničí.

Účelom turnaja je skĺbiť zábavu, športové zápolenie, príjemne strávený čas, no najmä prispieť k (opätovnému) zbližovaniu právnických profesií, opätovnému stretnutiu spolužiakov z vysokej školy pri takejto milej športovej udalosti.

Propozície turnaja:

Názov turnaja: Golfový HCP turnaj právnických profesií – 2. ročník

Hrací deň: 4.10.2021 (pondelok)

Miesto konania: Penati Golf Resort Senica, https://www.penatigolfresort.sk/

Ihrisko: Legend Golf Course

Čas príchodu: 9:00 hod. Príchod a registrácia hráčov, welcome drink, malé občerstvenie, priestor na tréning

Čas zahájenia: 9.30 hod. Otvorenie, príhovory pre už prítomných a presun na štartovacie jamky podľa rozdelenia do flajtov

Štart: 10.00 hod. Postupný štart z jamky 1. a 10. podľa štartovky, ktorá bude zverejnená po uzavretí prihlášok. Pokiaľ bude málo hráčov, bude sa štartovať iba z jamky č. 1.

Počet jamiek: 18

Doplnkové súťaže: Nearest to pin a Longest drive (jamka sa vyberie v deň turnaja)

Vyhodnotenie: Po turnaji, cca o 15.30 hod. (čas sa môže upravovať podľa počtu prihlásených)

Prihlásiť sa môžete:

  1. e-mailom na adrese kutan@sak.sk
  2. na linke: https://skga.sk/detail-turnaja/?id=96790898
  3. na tomto formulári https://forms.gle/DWXGgnnSZLMh8rSw6 (najmä pre tých, ktorí ešte nie sú registrovaní v SKGA alebo im prihlásenie cez SKGA portál nejde)

Štartovné: 30 EUR, v štartovnom je zahrnuté welcome drink a drobné občerstvenie, ovocie, voda a bageta do bagu, občerstvenie po polovici ihriska, neskorý obed po turnaji vrátane nápoja. Zvyšok hradí SAK resp. partneri.

Poplatok za hru: hradí sa individuálne pri príchode do rezortu vo výške 68 EUR s DPH (vyjednaná cca 20 percentná zľava oproti oficiálnej cene 85 EUR), alebo individuálne podľa členstva (členovia Penati, reciprocita a pod.)

Podmienky účasti: Všetky právnické profesie (advokáti, notári, exekútori, prokurátori, sudcovia a súdni úradníci, koncipienti/čakatelia uvedených právnických profesií, podnikoví právnici, vysokoškolskí pedagógovia, všetci absolventi právnických fakúlt na Slovensku, ako aj v zahraničí)

Súťažné kategórie:
A: spoločná HCP 0 – 18
B: spoločná HCP 18,1 – 36
C: spoločná HCP 37 – 54
D: netto rany (špeciálna kategória)

Systém súťaže:
kategória A stableford netto
kategória B stableford netto
kategória C stableford netto
kategória D netto rany

Do jednotlivých kategórií sú hráči zaradení podľa HCP, s ktorým vstupujú do súťaže v hranom ročníku. Neregistrovaní hráči budú hodnotení individuálne, s počiatočným HCP 54.

Vyhodnocovanie:
V kategórii A budú odmenení vecnými cenami prví traja hráči s najvyšším počtom stableford netto
V kategórii B budú odmenení vecnými cenami prví traja hráči s najvyšším počtom stableford netto
V kategórii C budú odmenení vecnými cenami prví traja hráči s najvyšším počtom stableford netto.
V kategórii D budú odmenení víťazi v rámci jednotlivých samostatných právnických profesií, s najnižším počtom netto rán.

Ak by bolo málo hráčov do niektorej z kategórií A - C, budú 2 kategórie, a to od 0 po 27 a od 28 do 54, všetko stableford netto.

V prípade rovnakého výsledku viacerých hráčov v turnaji rozhoduje o umiestnení: lepší výsledok na posledných 15-tich, 12-tich, 9-tich, 6-tich, 3-och, a poslednej jamke. Ak sú všetky súčty zhodné a hráči sa umiestnia na rovnakom mieste, umiestnenie hráčov za nimi sa posunie o počet hráčov na delenom mieste.

Slovenská advokátska komora
Mohlo by vás zaujímať

Pozvánka na XV. ročník medzinárodného šachového turnaja „ADVOKÁT CHESS OPEN BRATISLAVA 2024“

22.2.2024

Pozvánka na XIV. ročník medzinárodného šachového turnaja „ADVOKÁT CHESS OPEN BRATISLAVA 2023“

23.3.2023

Kurz HELP: ŠPORT A ĽUDSKÉ PRÁVA

10.5.2022

Pozvánka na XIII. ročník medzinárodného šachového turnaja „ADVOKÁT CHESS OPEN BRATISLAVA 2022“

25.3.2022

Informácie o kandidátoch na generálneho prokurátora na stránke Národnej rady SR

28.10.2020

Pozvánka na IX. ročník medzinárodného šachového turnaja pod názvom "Advokát Chess Open Bratislava 2016" s podtitulom Ad Honorem JUDr. Júliusa Kozmu, spojený s prednáškou doc. JUDr. Mareka Števčeka, PhD., na tému "Nové civilnoprávne kódexy"

23.10.2019

Pozvánka na odborný seminár a VII. ročník medzinárodného šachového turnaja pod názvom Advokát Chess Open Bratislava 2014 s podtitulom Ad Honorem JUDr. Júliusa Kozmu

23.10.2019

Facebook: protiprávny zdroj reklamy advokáta?

19.10.2019

Prezident Slovenskej republiky prijal predstaviteľov Slovenskej advokátskej komory

23.10.2019