logologo_small

Golfový HCP turnaj právnických profesií 2021

štvrtok, 23.09.2021|Posledná aktualizácia 23.9.2021 16:37
Autor: Slovenská advokátska komora | ID článku: 588953

Vážená dáma, vážený pán,

týmto by sme Vás chceli informovaťo tom, že Slovenská advokátska komora organizuje druhý (2). ročník "Golfového HCP turnaja právnických profesií" opäť v Senici (Penati Golf Resort), a to 4.10.2021 (pondelok) so začiatkom o 9.00 hod.

Podľa svojho názvu je určený širšiemu okruhu golfistov a golfistiek – právnikom a právničkám, a teda zástupcom všetkých právnických profesií. Čiže nielen advokátom, ale aj notárom, exekútorom, sudcom, súdnym úradníkom, prokurátorom, vysokoškolským pedagógom učiacim na Právnických fakultách, podnikovým právnikom (vrátane štátnych a samosprávnych inštitúcií), koncipientom/čakateľom uvedených právnických profesií, skrátka všetkým, ktorí vyštudovali niektorú z právnických fakúlt, a to tak na Slovensku, ako aj v zahraničí.

Účelom turnaja je skĺbiť zábavu, športové zápolenie, príjemne strávený čas, no najmä prispieť k (opätovnému) zbližovaniu právnických profesií, opätovnému stretnutiu spolužiakov z vysokej školy pri takejto milej športovej udalosti.

Propozície turnaja:

Názov turnaja: Golfový HCP turnaj právnických profesií – 2. ročník

Hrací deň: 4.10.2021 (pondelok)

Miesto konania: Penati Golf Resort Senica, https://www.penatigolfresort.sk/

Ihrisko: Legend Golf Course

Čas príchodu: 9:00 hod. Príchod a registrácia hráčov, welcome drink, malé občerstvenie, priestor na tréning

Čas zahájenia: 9.30 hod. Otvorenie, príhovory pre už prítomných a presun na štartovacie jamky podľa rozdelenia do flajtov

Štart: 10.00 hod. Postupný štart z jamky 1. a 10. podľa štartovky, ktorá bude zverejnená po uzavretí prihlášok. Pokiaľ bude málo hráčov, bude sa štartovať iba z jamky č. 1.

Počet jamiek: 18

Doplnkové súťaže: Nearest to pin a Longest drive (jamka sa vyberie v deň turnaja)

Vyhodnotenie: Po turnaji, cca o 15.30 hod. (čas sa môže upravovať podľa počtu prihlásených)

Prihlásiť sa môžete:

  1. e-mailom na adrese kutan@sak.sk
  2. na linke: https://skga.sk/detail-turnaja/?id=96790898
  3. na tomto formulári https://forms.gle/DWXGgnnSZLMh8rSw6 (najmä pre tých, ktorí ešte nie sú registrovaní v SKGA alebo im prihlásenie cez SKGA portál nejde)

Štartovné: 30 EUR, v štartovnom je zahrnuté welcome drink a drobné občerstvenie, ovocie, voda a bageta do bagu, občerstvenie po polovici ihriska, neskorý obed po turnaji vrátane nápoja. Zvyšok hradí SAK resp. partneri.

Poplatok za hru: hradí sa individuálne pri príchode do rezortu vo výške 68 EUR s DPH (vyjednaná cca 20 percentná zľava oproti oficiálnej cene 85 EUR), alebo individuálne podľa členstva (členovia Penati, reciprocita a pod.)

Podmienky účasti: Všetky právnické profesie (advokáti, notári, exekútori, prokurátori, sudcovia a súdni úradníci, koncipienti/čakatelia uvedených právnických profesií, podnikoví právnici, vysokoškolskí pedagógovia, všetci absolventi právnických fakúlt na Slovensku, ako aj v zahraničí)

Súťažné kategórie:
A: spoločná HCP 0 – 18
B: spoločná HCP 18,1 – 36
C: spoločná HCP 37 – 54
D: netto rany (špeciálna kategória)

Systém súťaže:
kategória A stableford netto
kategória B stableford netto
kategória C stableford netto
kategória D netto rany

Do jednotlivých kategórií sú hráči zaradení podľa HCP, s ktorým vstupujú do súťaže v hranom ročníku. Neregistrovaní hráči budú hodnotení individuálne, s počiatočným HCP 54.

Vyhodnocovanie:
V kategórii A budú odmenení vecnými cenami prví traja hráči s najvyšším počtom stableford netto
V kategórii B budú odmenení vecnými cenami prví traja hráči s najvyšším počtom stableford netto
V kategórii C budú odmenení vecnými cenami prví traja hráči s najvyšším počtom stableford netto.
V kategórii D budú odmenení víťazi v rámci jednotlivých samostatných právnických profesií, s najnižším počtom netto rán.

Ak by bolo málo hráčov do niektorej z kategórií A - C, budú 2 kategórie, a to od 0 po 27 a od 28 do 54, všetko stableford netto.

V prípade rovnakého výsledku viacerých hráčov v turnaji rozhoduje o umiestnení: lepší výsledok na posledných 15-tich, 12-tich, 9-tich, 6-tich, 3-och, a poslednej jamke. Ak sú všetky súčty zhodné a hráči sa umiestnia na rovnakom mieste, umiestnenie hráčov za nimi sa posunie o počet hráčov na delenom mieste.

Slovenská advokátska komora
Mohlo by vás zaujímať

Kurz HELP: ŠPORT A ĽUDSKÉ PRÁVA

10.5.2022

Pozvánka na XIII. ročník medzinárodného šachového turnaja „ADVOKÁT CHESS OPEN BRATISLAVA 2022“

25.3.2022

Informácie o kandidátoch na generálneho prokurátora na stránke Národnej rady SR

28.10.2020

Pozvánka na IX. ročník medzinárodného šachového turnaja pod názvom "Advokát Chess Open Bratislava 2016" s podtitulom Ad Honorem JUDr. Júliusa Kozmu, spojený s prednáškou doc. JUDr. Mareka Števčeka, PhD., na tému "Nové civilnoprávne kódexy"

23.10.2019

Pozvánka na odborný seminár a VII. ročník medzinárodného šachového turnaja pod názvom Advokát Chess Open Bratislava 2014 s podtitulom Ad Honorem JUDr. Júliusa Kozmu

23.10.2019

Facebook: protiprávny zdroj reklamy advokáta?

19.10.2019

Prezident Slovenskej republiky prijal predstaviteľov Slovenskej advokátskej komory

23.10.2019