logologo_small

Program jubilejného X. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

sobota, 24.11.2018|Posledná aktualizácia 23.10.2019 22:25
Autor: JUDr. Peter Sepeši

Prinášame Vám program jubilejného X. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela.

22.XI.2018 v reštaurácii AHOY bolo do dvoch skupín vylosovaných 9 družstiev (maďarský tím sa nakonie ospravedlnil) takto:

A skupina (5 členná, hrací čas 1x 15min): A1 - Vysokoškolskí pedagógovia, A2 - Prokurátori, A3 - Právnici NS SR, priatelia a členovia UčPS, právnici MS SR

B skupina (4 členná, hrací čas 1x 20 min): B1 - Advokáti, B2 - Exekútori, B3 - Sudcovia, B4 - Notári

POZOR!!! Prvé stretnutie v skupinách začína v nedeľu 25.XI. o 09.30 hod.

PROGRAM (predbežný)

Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

X. ročník

1. Stretnutie vedúcich družstiev a vyžrebovanie už v stredu 22. novembra 2018 v reštaurácii AHOY na Dullovom námestí v Bratislave

• 17.00 hod. - neoficiálne otvorenie IX. ročníka turnaja (Peter Sepeši, Jozef Hanzel)
  • 17.15 hod. - vyžrebovanie družstiev do dvoch päťčlenných alebo štvorčlenných skupín + voľné posedenie

Poznámka: podľa pravidiel turnaja boli minuloroční účastíci stretnutí o 1. až 4. miesto = 1. Vysokoškolskí pedagógovia, 2. Advokáti, 3. Prokurátori a 4. Exekútori  do skupín nasadení.

2. Športová časť:

uskutoční sa v nedeľu 25.11.2018 so začiatkom prvého stretnutia od 09.30 hod. v športovej hale Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

skupina - družstvá: A1 - Vysokoškolskí pedagógovia  A2 - Prokurátori SR  A3 -  Právnici NS SR |  A4 - Priatelia a členovia UčPS | A5 - Právnici MS SR

!!! POZOR ZMENA !!!
(Pri prepise rozpisu zápasov do podkladu na plagát turnaja došlo k zámene dvoch družstiev (MS SR a NS SR) a preto uvádzame nový rozpis A skupiny.)

A skupina so zmenou -  družstvá:  A1 - Vysokoškolskí pedagógovia |  A2 - Prokurátori SR |  A3 -  Právnici MS SR |  A4 - Priatelia a členovia UčPS | A5 - Právnici NS SR

B skupina - družstvá:  B1 - Advokáti  | B2 - Exekútori  |  B3 - Sudcovia    |  B4 - Notári

V prípade účasti iného počtu družstiev bude program upravený.

Stretnutia v skupinách:

1. ČASŤ stretnutí v skupinách:

09.30. – 15.30 hod.       stretnutia v skupinách A a B (trvanie cca 320 min z toho čistý čas hry je 150 (A) + 120 (B) = 270 min)

• hrací čas stretnutí A skupiny je 1x 15 minút (A skupina = 10 stretnutí/150 min)
  • hrací čas stretnutí B skupiny je 1x 20 minút (B skupina = 6 stretnutí/120 min)

Poradie 16 stretnutí v skupinách:

A2 : A5 | A3 : A4 | B1 : B4 | A5 : A3 |  A1 : A2 | B2 : B3 | A3 : A1 | A4 : A5 | B4 : B3 | A1 : A4 | A2 : A3 | B1 : B2 |  A4 : A2  | A5 : A1 | B2 : B4 | B3 : B1 |

15.30 - 16.10 hod.      Stretnutie detí v kategóriách 5 až 8 rokov a 9 až 14 rokov (hrací čas stretnutí 1 x 15 minút)
bude upravené podľa počtu a záujmu detí

Oficiálne otvorenie:

16.10 – 16.40 hod.      Oficiálne otvorenie X. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela (pozdravenie/privítanie účastníkov podujatia)
- krátke príhovory: zástupcu organizátora, predsedníčky Súdnej rady SR JUDr. Lenky Praženkovej, predstaviteľov justície a ďalších právnických povolaní (bude upresnené na mieste podľa prítomných zástupcov)

16.40 – 17.20 hod.     Súťaž o "Právnického kráľa strelcov pre rok 2018(streľba zo vzdialenosti 9 m do plachty s otvormi) paralelne so súťažou o "Detskéhokráľa strelcov pre rok 2018" (streľba na brankára zo vzdialenosti 4 až 9 m; podľa veku dieťaťa)

Stretnutia o umiestnenie:

17.30 – 18.00 hod.      „malé finále“ o 7. - 8. miesto (4. A : 4. B | 2 x 10 minút)

18.00 – 18.30 hod.      „bronzové finále“ zápas o 5. - 6. miesto (3. A :3. B | 2 x 10 minút)

18.30 – 19.00 hod.      strieborné finále" zápas o 3. - 4. miesto  (2. A :2. B | 2 x 10 minút)

19.00 – 19.30 hod.      „zlaté finále“ - zápas o 1. - 2. miesto (1. A :1. B | 2x 10 minút)

Poznámka: pri nerozhodnom výsledku stretnutia o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel (3 penalty zo vzdialenosti 7m)

Spoločenská časť:
(priateľské stretnutie členov družstiev, pozvaných hostí a ostatných priateľov športu a práva):

20.00 – 20.45 hod.       vyhodnotenie turnaja a odovzdanie ocenení v priestoroch športovej haly Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

20.45 – 23.00 hod.       spoločenské posedenie účastníkov turnaja a ich priateľov vo VIP priestoroch HANT Arény

Mohlo by vás zaujímať

Pozvánka na XV. ročník medzinárodného šachového turnaja „ADVOKÁT CHESS OPEN BRATISLAVA 2024“

22.2.2024

Verejná výzva UčPS za poškodených, za bezpečnejšie a slušnejšie Slovensko

11.2.2024

Zvýšenie hraníc škody/prospechu/rozsahu činu má zásadný dopad na trestnosť a kvalifikáciu skutkov

1.1.2024

Ochrana súkromného vlastníctva prísnejšia ako ochrana európskych, štátnych a iných verejných prostriedkov; organizovaná skupina už iba ako prečin - toto by chceli občania ?

18.2.2024

Konferencia ŠPORT A SPOLOČNOSŤ - 6. Blok - Šport a legislatíva

8.11.2023

Partneri XV. ročníka Jesenného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

5.11.2023

Výsledky XV. ročníka Jesenného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

5.11.2023

Fotogaléria XV. ročníka Jesenného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela