logologo_small

Program IX. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

štvrtok, 16.11.2017|Posledná aktualizácia 23.10.2019 22:24
Autor: Michael Válek

Prinášame Vám program IX. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela.

15.XI.2017 v reštaurácii GREMIUM bolo do dvoch skupín vylosovaných 9 družstiev takto:

A skupina (5 členná, hrací čas 1x 15min): Prokurátori, Sudcovia, Maďarskí prokurátori, Vysokoškolskí učitelia a UčPS

B skupina (4 členná, hrací čas 1x 20 min): Exekútori, Advokáti, Právnici NS SR, Notári

Prvé stretnutie v skupinách začína v nedeľu o 10.00 hod.

PROGRAM (predbežný)

Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

IX. ročník

1. Stretnutie vedúcich družstiev a vyžrebovanie už v stredu 15. novembra 2017 v reštaurácii GREMIUM na Gorkého ulici v Bratislave

• 17.00 hod. - neoficiálne otvorenie IX. ročníka turnaja (Peter Sepeši, Jozef Hanzel)
  • 17.15 hod. - vyžrebovanie družstiev do dvoch päťčlenných alebo štvorčlenných skupín + voľné posedenie

Poznámka: podľa pravidiel turnaja budú minuloroční finalisti = Prokurátori Maďarska Štátni zástupcovia ČR do skupín nasadení tak, aby nehrali v tej istej skupine (neaktuálne, keďže českí kolegovia sa tento rok ospravedlnili)

2. Športová časť:

uskutoční sa v nedeľu 19.11.2017 so začiatkom prvého stretnutia od 10.00 hod. v športovej hale Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

skupina - družstvá: A1 - Prokurátori SR |  A2 - Sudcovia  |  A3 - Prokurátori Maďarska |  A4 - Vysokoškolskí učitelia  A5 - UčPS

B skupina - družstvá:  B1 - Exekútori  |  Advokáti  |  B3 - Právnici NS SR  |  B4 - Notári

V prípade účasti iného počtu družstiev bude program upravený.

Stretnutia v skupinách:

1. ČASŤ stretnutí v skupinách:

10.00 – 15.50 hod.       stretnutia v skupinách A a B (trvanie cca 320 min z toho čistý čas hry je 150 (A) + 120 (B) = 270 min)

• hrací čas stretnutí A skupiny je 1x 15 minút (A skupina = 10 stretnutí/150 min)
  • hrací čas stretnutí B skupiny je 1x 20 minút (B skupina = 6 stretnutí/120 min)

Poradie 16 stretnutí v skupinách:

B1 : B4 | A1 : A2 | A3 : A4 | B2 : B3 | A2 : A3 | A4 : A5 | B4 : B3 | A1 : A4 | A3 : A5 | B1 : B2 | A2 : A5 | A1 : A3 | B2 : B4 | A2 : A4  | A1 : A5 | B3 : B1 |

Oficiálne otvorenie:

16.00 – 16.15 hod.      Oficiálne otvorenie XI. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela (pozdravenie/privítanie účastníkov podujatia)
- krátke príhovory: zástupcu organizátora, vybraných predstaviteľov justície a ďalších právnických povolaní (bude upresnené);

16.15 - 17.00 hod.      Stretnutie futbalových internacionálov a detí v kategóriách 5 až 8 rokov a 9 až 14 rokov (hrací čas stretnutí 2x 10 minút)
- bude upravené podľa počtu a záujmu detí

17.00 – 17.30 hod.     Súťaž o "Právnického kráľa strelcov pre rok 2017(streľba zo vzdialenosti 9 m do plachty s otvormi) paralelne so súťažou o "Detskéhokráľa strelcov pre rok 2017" (streľba na brankára zo vzdialenosti 4 až 9 m; podľa veku dieťaťa)

Stretnutia o umiestnenie:

17.30 – 18.00 hod.      „malé finále“ o 7. - 8. miesto (4. A : 4. B | 2 x 10 minút)

18.00 – 18.30 hod.      „bronzové finále“ zápas o 5. - 6. miesto (3. A :3. B | 2 x 10 minút)

18.30 – 19.00 hod.      strieborné finále" zápas o 3. - 4. miesto  (2. A :2. B | 2 x 10 minút)

19.00 – 19.30 hod.      „zlaté finále“ - zápas o 1. - 2. miesto (1. A :1. B | 2x 10 minút)

Poznámka: pri nerozhodnom výsledku stretnutia o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel (3 penalty zo vzdialenosti 7m)

Spoločenská časť:
(priateľské stretnutie členov družstiev, pozvaných hostí a ostatných priateľov športu a práva):

20.00 – 20.45 hod.       vyhodnotenie turnaja a odovzdanie ocenení v priestoroch športovej haly Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

20.45 – 22.00 hod.       spoločenské posedenie účastníkov turnaja a ich priateľov

Michael Válek
Mohlo by vás zaujímať

Verejná výzva UčPS za poškodených, za bezpečnejšie a slušnejšie Slovensko

11.2.2024

Konferencia ŠPORT A SPOLOČNOSŤ - 6. Blok - Šport a legislatíva

8.11.2023

Partneri XV. ročníka Jesenného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

5.11.2023

Výsledky XV. ročníka Jesenného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

5.11.2023

Fotogaléria XV. ročníka Jesenného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

30.10.2023

Konferencia ŠPORT A SPOLOČNOSŤ - 1. Blok - Šport očami politikov

2.10.2023

Jesenný turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela - XV. ročník (21.10.2023)

9.12.2023

Výsledky XIV. ročníka Jesenného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

18.11.2022

Fotogaléria XIV. ročníka Jesenného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

15.11.2022

Jesenný turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela - XIV. ročník (6.11.2022) - vyžrebovanie a program